با همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و انجمن اقتصاد انرژی ایران

درباره مجله

"پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی" یک نشریه سه ماهه بین‌المللی با بازبینی دوسوکور است که مقالاتی با کیفیت بالا را در موضوعات مختلف مربوط به رشد و توسعه اقتصادی منتشر می‌کند. نام مجله یا مخفف نام نشریه یک نشریه با دسترسی آزاد است و انواع مقالات زیر را منتشر میکند: علمی-پژوهشی/علمی- مروری/ علمی- ترویجی

"پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی" در راستای، بهره‌مندی از نتایج پژوهش‌های محققین و دانشمندان کشور که در عرصه علم اقتصاد فعالیت می‌کنند در سال 1388 با پیگیری‌های جناب آقای دکتر غفاری به عنوان مدیر مسئول فصلنامه موفق به اخذ مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. این فصلنامه در سال 1389 و با انعقاد تفاهم‌نامه با (به ترتیب حروف الفبا), دانشگاه علوم اقتصادی,  دانشگاه امام صادق (ع), دانشگاه بوعلی سینا, دانشگاه پیام نور استان مازندران, دانشگاه صنعتی شاهرود , دانشگاه مازندران, از اولین شماره با رتبه علمی پژوهشی منتشر می‌شود.

 دبیرخانه این فصلنامه در حال حاضر در دانشگاه پیام نور استان مرکزی قرار دارد و کلیه فرایندهای دریافت تا چاپ مقالات در این دانشگاه انجام می‌شود.


سیاست های مالی

هزینه های پردازش مقاله

 هزینه بررسی و پذیرش مقاله هم اکنون سه میلیون ریال تا مرحله پذیرش و سه میلیون ریال هزینه انتشار قابل پرداخت آنلاین از طریق سامانه نشریه می باشد.

 

هزینه اشتراک

 "پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی" به عنوان یک مجله الکترونیکی با دسترسی آزاد منتشر می شود، بنابراین هیچ هزینه اشتراکی برای مخاطبان وجود ندارد.


سیاست های دسترسی باز

"پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی" تحت شرایط و معیارهای مجوز (CC BY 4.0) Creative Commons Attribution 4.0 International License منتشر می شود. دارندگان مجوز فقط در صورت استناد به مقاله منتشر شده اصلی می توانند آثار را کپی، توزیع، نمایش و ایجاد کنند.

سیاست های انتشار

 "پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی" پیرو کمیته اخلاق نشر(COPE)  است و مطابق با قوانین اخلاقی با بالاترین استانداردهای اخلاقی مطابقت دارد.


نام نشریه : پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی

وبسایت نشریه: http://egdr.journals.pnu.ac.ir

ایمیل نشریه:  egdr@pnu.ac.ir

ایمیل سردبیر:  lotfalipour@um.ac.ir

ایمیل مدیر اجرایی:  a_younessi@pnu.ac.ir

ناشر: دانشگاه پیام نور

آدرس : استان مرکزی- اراک- کمربندی شمالی- دانشگاه پیام نور استان مرکزی.

 شماره تماس :

09390463241

09185288130

086-34062473